Wczytuję dane...
Model: 13080
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 5908287217195
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Spryskiwacz do oleju 190ml firmy KINGHOFF oferuje Ci możliwości dodawaniu oleju w codziennym gotowaniu, ułatwia smażenie, gdyż patelnia jest równomiernie pokryta cienką warstwą oleju, co pomaga obniżyć kaloryczność potraw i sprawia, że są zdrowsze. 
Doskonały efekt za każdym razem, dozownik daje możliwość napełniania różnymi olejami, oliwą lub innymi przyprawami płynnymi - przez co pozwala na szerokie wykorzystanie w kuchni. 
W trakcie gotowania nigdy nic nie kapie, nie spływa i nie rozlewa się - masz więcej czasu dla siebie, bo nie musisz sprzątać tłustych plam na kuchence czy płycie kuchennej po każdym gotowaniu. Przyjazny dla środowiska: wykonany z tworzywa sztucznego i szkła, wolny od BPA i przyjazny dla środowiska. Butelka z rozpylaczem wykorzystuje zasadę rozpylania ciśnieniowego i ulepszoną dyszę, z precyzyjną skalą umożliwiającą precyzyjne dozowanie, butelka z olejem pozwala w łatwy sposób kontrolować ilość oleju.

Cechy

Przydatny dozownik w każdej nowoczesnej kuchni.
Nadaje się do oleju, octu, sosu sojowego, sok z cytryny lub wina.
Bezpieczny materiał: rozpylacz oleju jest wykonany z tworzywa sztucznego i szkła spożywczego, jest kompaktowy i nie zsuwa się.
Łatwy do czyszczenia.
Wszechstronne zastosowanie: doskonałe narzędzia kuchenne do Twojej kuchni.
Jest wielokrotnego użytku i wielofunkcyjny.
Kolor: Biały

Pojemność: 190ml.
Wysokość: 20 cm 
Średnica: 6 cm 

Polecamy

POLECAMY

ROBOT PLANETARNY 6.0L 1300W BERLINGER

HAUS BLACK ROSE BH-9191