Wczytuję dane...
Model: 12648
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 5999056780675
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

Brytfanna 5.56L / 32cm wykonana z odlewu żeliwa BERLINGER HAUS Strong Mold. Bardzo ciężka. Pozbawione kantów profilowane dno ułatwiają nakładanie potraw jak i utrzymanie naczynia w czystości. Jest odporna na ścieranie i wysokie temperatury. Głęboka, idealna do pieczenia i smażenia.  

Wysokiej jakości brytfanna żeliwna ze specjalną powłoką wykonaną metodą Preseason (powłoka utworzona z pomocą polimeryzowango tłuszczu i oleju) w celu jak najlepszej ochrony przed przywieraniem i przypalaniem żywności

Można stosować w piekarniku i na ognisku. Przystosowana do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych , halogenowych oraz indukcyjnych.

Naczynia żeliwne doskonale magazynują ciepło co powoduje, że nasze potrawy dochodzą w sposób stopniowy i równomierny. Mają też doskonały wpływ na nasze zdrowie. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału jakim jest żeliwo, ograniczamy ilość szkodliwych substancji jakie wnikają do jedzenia w czasie używania innych naczyń. Dodatkowym atutem jest to że w czasie przygotowywania potraw w naczyniach żeliwnych wydzielają się niewielkie ilości żelaza, pierwiastka niezbędnego dla naszego organizmu. Jest to zdecydowana korzyść, zwłaszcza dla osób zmagających się z anemią.
Odpowiednio konserwowana (natłuszczana) posłuży przez wiele lat.

 

Wymiary: 32 x 23 x 12cm

Pojemność maksymalna - 5.56L

 

 

Zasady użytkowania:

  • Przed użyciem spłukać i wysuszyć.

  • Po użyciu umyć używając szczotki.

  • Po osuszeniu natłuścić olejem roślinnym.

  • Nie przyrządzać potraw o odczynie kwaśnym.

  • Nie przechowywać żywności.

  • Naczynie nie jest nierdzewne. Oksydowanie zmniejsza podatność na rdzę, ale jej nie zapobiega.

Polecamy

POLECAMY

ROBOT PLANETARNY 6.0L 1300W BERLINGER

HAUS BLACK ROSE BH-9191