Wczytuję dane...
Model: 13435
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 5908287217706
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

Perforowana forma blaszana do pieczenia bagietek to specjalna forma kuchenna zaprojektowana do pieczenia trzech bagietek jednocześnie. Forma firmy KINGHOFF jest wykonana z blachy stalowej pokrytej powłoką nieprzywieralną i posiada trzy wydłużone wgłębienia, gdzie umieszcza się surowe ciasto na bagietki. Te wgłębienia są perforowane, co oznacza, że mają liczne otwory wzdłuż swojej długości.

Perforacje w formie pełnią kilka istotnych funkcji:

  • Równomierne pieczenie: Otwory w formie pozwalają na równomierne rozprowadzenie ciepła wokół bagietek, co zapewnia równomierne upieczenie chleba.

  • Parowanie: Dzięki otworom para wytwarzająca się podczas pieczenia może wydostawać się z wnętrza chleba, co tworzy chrupiącą skórkę na powierzchni bagietek.

  • Unikanie gromadzenia się wilgoci: Perforowane otwory pomagają uniknąć nadmiernego namoknięcia bagietek przez odprowadzanie wilgoci.

  • Estetyka: Bagietki w takiej formie mają charakterystyczny kształt i wygląd, który przypomina tradycyjne francuskie bagietki.

Taka forma do pieczenia bagietek jest praktycznym narzędziem dla miłośników pieczenia chleba, którzy chcą cieszyć się świeżymi, chrupiącymi bagietkami w domu. Dzięki możliwości pieczenia trzech bagietek naraz jest idealna do przygotowywania większych ilości tego pysznego chleba na rodzinne przyjęcia lub specjalne okazje.

Rozmiar formy: 38 cm x 24,5 cm

Polecamy

POLECAMY

ROBOT PLANETARNY 6.0L 1300W BERLINGER

HAUS BLACK ROSE BH-9191