Wczytuję dane...

DZIECKO

iWood

IWood to bogata kolekcja najwyższej jakości zabawek drewnianych dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Zabawki iWood urzekają pięknymi kolorami, kształtami i jakością wykonania. Każdy element wykonany jest z najwyższej jakości drewna i pomalowany nietoksycznymi farbami. Inspirują, podkręcają naturalną kreatywność, wyzwalają nieograniczoną dziecięcą wyobraźnię, a także ułatwiają zrozumienie otaczającego malucha świata.

Funikids

Zabawki Funikids to produkty przeznaczone dla maluszków już od pierwszych dni życia. To urocze pluszowe przytulanki, grzechotki, zawieszki, a każda z nich wyjątkowa! Wszystkie zaprojektowane tak, by pobudzać zmysły maluszka i wspomagać rozwój umiejętności skupienia uwagi. Funikids to doskonały towarzysz każdego maluszka!

Malowany Las

Malowany Las to ponadczasowe zabawki drewniane dla dzieci powyżej 3. roku życia. W ofercie stylowe kuchnie z dźwiękami i oświetleniem, liczydła, tablice, sortery i kostki edukacyjne. Przy wyborze produktów kierowaliśmy się przede wszystkim walorami edukacyjnymi i jakością zabawek. Nasze zabawki posłużą przez długie lata. Wszystkie zabawki Malowanego Lasu wykonane są z ekologicznego drewna, pokrytego nietoksycznymi farbami wodnymi.

Tesoro

Tesoro to marka produktów outdoorowych. W ofercie Tesoro znajdują się: szeroki wybór komfortowych i lekkich spacerówek dziecięcych z teleskopowym system transportowania wózka po złożeniu; lekkie i stabilne rowerki biegowe w różnych wariantach kolorystycznych; rowerki trójkołowe – wygodne, łatwe w prowadzeniu, bezpieczne, z możliwością dopasowania do potrzeb malucha i rodzica; trampoliny ogrodowe i fitnessowe – w różnych rozmiarach, do stosowania na dworze i w pomieszczeniach.

POLECAMY

ROBOT PLANETARNY 6.0L 1300W BERLINGER

HAUS BLACK ROSE BH-9191