Wczytuję dane...

PODGRZEWACZE

Praktyczne podgrzewacze – oferta 
Większość z nas ma swoje ulubione ciepłe posiłki. Wybieramy różne rodzaje dań, by dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych i cieszyć się pysznym smakiem. Niektóre składniki wymagają smażenia lub pieczenia. Teraz nie musisz włączać piekarnika czy wyciągać patelni specjalnie dla kilku składników – wystarczy, że zaopatrzysz się w podgrzewacz. Takie urządzenie znajdziesz w ofercie AGD.


Podgrzewacze – szybkie i funkcjonalne pieczenie
Podgrzewacze mają postać grillowej płyty z nieprzywierającą powłoką. Dzięki temu możesz szybko i bezproblemowo przygotować ciepły posiłek. Warzywa, ryby, mięso – wszystko to możesz podgrzać na tym urządzeniu. Podgrzewacz sprawdzi się do grillowania, smażenia, podpiekania czy odgrzewania. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.


Podgrzewacze z nieprzywierającą powłoką
Dzięki takiej powłoce czyszczenie podgrzewacza jest bezproblemowe. W naszej ofercie znajdziesz elektryczne podgrzewacze z nieprzywierającą powłoką, w różnych rozmiarach. Dostępny jest również elektryczny podgrzewacz z wewnętrznymi pojemnikami, dostosowany do wymogów bufetu. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz taki podgrzewacz, jakiego potrzebujesz!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

POLECAMY

ROBOT PLANETARNY 6.0L 1300W BERLINGER

HAUS BLACK ROSE BH-9191